O nás

Každý z nás si vybírá dodavatele energie jinak. Někdo chce jen šetřit peníze a někdo chce ušetřit starosti, nebo mít možnost výběru z široké nabídky produktů. My v Šetřím.cz každému v tomto rozhodování pomáháme – a to na základě objektivních dat i možnosti zadání osobních preferencí.

U nás si můžete při výběru dodavatele nastavit, co je pro vás, kromě ceny, ještě důležité a my podle toho dodavatele a jejich produkty objektivně porovnáme. Vybraného dodavatele můžete následně nezávisle kontaktovat s žádostí o daný produkt. Rádi vám s výběrem dodavatele pomůžeme a poradíme, ale u nás nemusíte uvádět email ani svoje telefonní číslo, abyste si mohli produkty porovnat.

Šetřím.cz vytvořily ve spolupráci s ČEZ Prodej a.s. přední české online agentury, Symbio a FG Forrest. Pomáhaly nám také agentury Confess, Contagious a Ipsos. Informace o produktech a cenách pravidelně stahujeme z nezávislého serveru tzb-info.cz. Porovnáváme ceny všech dostupných ceníků pro domácnosti od všech dodavatelů na trhu. Kvalitu hodnotíme u každého, který dodává energii do alespoň 15 tis. odběrných míst v Česku. Za srovnávání si nebereme od nikoho žádné provize.

Ať se rozhodnete jakkoliv, budeme rádi za váš názor na Šetřím.cz – třeba kdyby vám nějaký parametr chyběl nebo vám naopak připadal nadbytečný. Váš názor nám pomůže srovnání zlepšovat. Vaše podněty nám prosím pište na info@setrim.cz.


Doufáme, že se vám s pomocí Šetřím.cz podaří sehnat dodavatele, se kterým budete spokojeni.